qqq

خرید پارتیشن اداری

یکی از تجهیزات مبلمان اداری پارتیشن اداری میباشد. پارتیشن اداری یکی از جداکننده های موقت در فضا یا محیط اداری میباشد که جهت نظم بخشیدن، سازماندهی و ایجاد فضای خصوصی و نیمه خصوصی برای افراد یا پرسنل شرکت مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت مبلمان اداری راما با توجه به نیاز مشتریان پارتیشن اداری در ابعاد، جنس، ارتفاع و رنگ متنوع به درخواست مشتری طراحی و تولید میکند. پارتیشن اداری دارای قابلیت نصب و اجرا بدون آسیب زدن به کف محیط و همچنین قابلیت جابجایی به فضای دیگر در صورت لزوم را دارا میباشد.

شرکت مبلمان اداری راما با توجه به نیاز مشتریان پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره با متریال و ساختار متنوع طراحی و تولید میکند. انواع پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره همچون پارتیشن شیشه ای (پارتیشن فریم لس)، پارتیشن ام دی اف (MDF) و پارتیشن آلومینیومی در انواع طرح، رنگ و ابعاد ارتفاع تولید میشود. هر کدام از انواع پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره دارای کاربرد و ویژگی های خاص میباشند که بر اساس سلیقه و کاربرد مشتریان انتخاب میگردد. شما میتوانید با تماس به کارشناسان فروش ما سوالات خود را جهت خرید پارتیشن اداری بفرمایید تا همکاران ما شما را در این خصوص راهنمایی کنند.

 

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن تک جداره در انواع و جنس ام دی اف یا شیشه تولید میشود. پارتیشن تک جداره ام دی اف در ضخامت 8 سانت طراحی و تولید میشود. پارتیشن شیشه ای از شیشه سکوریت بصورت مات یا راه راه مات یا ساده تولید میشود. ولی بهتر از پارتیشن ام دی اف شیشه استفاده شود زیرا در صرفه جویی برق بسیار تاثیر دارد و باعث رد شدن نور به فضا یا محیط میشود. مزایای پارتیشن تک جداره سبک بودن آن جهت جابجایی آن میباشد و دیگر مزایای آن نصب راحت و همچنین مقرون به صرفه بودن آن است. از لحاظ قیمتی نسبت به پارتیشن دوجداره کمتر میباشد. ولی یکی از ایرادات پارتیشن تک جداره عایق نبودن صدا و حرارت در آن است و باعث میشود صدا براحتی انتقال داده شود. اگر به یک محیط سکوت همراه با آرامش احتیاج دارید ما این مدل را به شما پیشنهاد نمیدهیم و همچنین از دیگر مزایای آن اتلاف انرژی است زیرا عایق حرارت و گرما نمیباشد. پس در نتیجه قبل از خرید آن به تمامی این موارد دقت کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

پارتیشن اداری دوجداره

پارتیشن دو جداره در انواع و جنس ام دی اف یا شیشه و پرده ولومی تولید میشود. پارتیشن دو جداره ام دی اف در ضخامت 16 سانت طراحی و تولید میشود. پارتیشن شیشه ای دوجداره از شیشه سکوریت 8،6،4 میل بصورت مات یا راه راه مات یا ساده تولید میشود که برای پارتیشن دوجداره ام دی اف شیشه بین شیشه ها میتوان پرده ولومی قرار داد به این منظور که پرده ولومی در صورت نیاز باز یا بسته، جهت تابیدن نور به محیط شود. پارتیشن دوجداره دارای دوام و مقاومت بسیار بالایی میباشد اگر بزودی تصمیم جابجایی ندارید بهترین انتخاب میباشد و نیازی به تغییر یا تعمیر بعد از نصب تا چندین سال نخواهد داشت. از مزایای پارتیشن دو جداره بدلیل ضخامتش عایق صدا میباشد و مانع انتقال صدا در فضا میباشد و باعث ایجاد یک فضای کاملا خصوصی میباشد و همچنین عایق حرارت میباشد و از اتلاف انرژی جلوگیری میکند. ولی یکی از معایب پارتیشن دوجداره هزینه آن نسبت به پارتیشن تک جداره میباشد که آن هم با توجه به امکانات و مزایای آن مقرون بصرفه خواهد بود.

 

کاربرد پارتیشن اداری

یکی از کاربرد پارتیشن اداری جدا کردن فضا و محیط اداری میباشد هدف از انجام این کار در ادارات یا سازمان مجزا نمودن بخش های مختلف اداری جهت نظم بخشی و آرامش کارکنان میباشد. زیرا با این کار کارکنان احساس آرامش و تمرکز بیشتری روی کارشان دارند و سبب بازدهی بیشتر امور کاری و راندمان کاری شرکت میشود. یکی دیگر از کاربردهای پارتیشن اداری جداسازی بخش ورودی میباشد یعنی به این شکل که در فضا یا محیط با متراژ بالا بخش ورودی محیط جهت نظم دهی جدا شود که در ظاهر و دکوراسیون اداری تاثیر بسیار زیادی دارد.

امروزه پارتیشن اداری با توجه به نیاز افراد بر اساس شرایط به ابعاد و اندازه در مدل های متنوع طراحی و تولید میشود. همانطور که در قسمت بالا گفته شد پارتیشن اداری با متریال آلومینیوم، شیشه، ام دی اف (MDF) و چوب در ابعاد و اندازه متفاوت جهت طراحی و دکوراسیون اداری مورد استفاده قرار میگیرد.

 

ویژگی و مزایای پارتیشن اداری

از مزایای استفاده از پارتیشن اداری صرفه جویی در هزینه، زمان، اشغال فضای کم، ایجاد نور و زیبایی ظاهر در کل محیط میشود. در گذشته برای تقسیم بندی اتاق ها از دیوار ساختمانی استفاده میکردند که هم باعث هزینه بیشتر هم جلوگیری از تابش نور به تمام فضا میشود.به همین دلیل امروزه برای ادارات یا سازمان ها از پارتیشن اداری استفاده میکنند. یکی دیگر از مزایای خوب پارتیشن اداری قابلیت جابجایی آن میباشد. پارتیشن اداری بدلیل بسته شدن بوسیله اتصالات الیت و یراق براحتی باز و جابجا میشوند. یعنی شما میتوانید باتغییر دکوراسیون فضای کاری خودتان محل پارتیشن اداری را عوض و تغیییر بدهیدو هیچ محدودیتی برای جابجایی آن وجود ندارد.

 

انواع پارتیشن اداری بر اساس متریال:

  1. پارتیشن شیشه ای –پارتیشن فریم لس

  2. پارتیشن ام دی اف (MDF)

  3. پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن شیشه ای (پارتیشن فریم لس)

امروزه یکی از پرطرفدارترین پارتیشن اداری، پارتیشن فریم لس یا همان پارتیشن شیشه ای میباشد. پارتیشن شیشه ای (پارتیشن فریم لس) بدلیل جذابیت ظاهری آن در چیدمان و دکوراسیون مدرن بسیار استقبال و مورد توجه قرار گرفته است. پارتیشن فریم لس باعث مدرن بودن و شیک بودن به محیط و فضای اداری ایجاد میکند و حس خوبی به افراد در محیط کار میدهد. یکی از مزایای استفاده از پارتیشن فریم لس ایجاد نور در کل فضای محیط میشود و باعث بزرگتر دید شدن فضای اتاق میشود. جنس پارتیشن شیشه ای از شیشه سکوریت طراحی و تولید میشود. قیمت پارتیشن شیشه ای بر اساس متراژ، ابعاد و ضخامت تعیین میشودو نسبت به دیگر مدل های پارتیشن قیمت بالاتری دارد دلیل آن هم دقت و ظرافت در هنگام ساخت و اجرای نصب میباشد. شما مشتریان میتوانید با تماس با شرکت مبلمان اداری راما از قیمت پارتیشن شیشه ای مطلع شوید.

 

پارتیشن ام دی اف (MDF)

یکی دیگر از پارتیشن اداری، پارتیشن ام دی اف میباشد. بیشترین و پرکاربردترین نوع پارتیشن، پارتیشن ام دی اف میباشد. دلیل استفاده و کاربرد زیاد آن در ادارات و سازمان ها مقرون به صرفه بودن آن است. البته دلیل بر بی کیفیت بودن آن از سایر پارتیشن اداری نیست زیرا ساخت، نصب و دسترسی راحتی دارد و دیگر مزایای آن انتخاب رنگ و هماهنگی با چیدمان و دکوراسیون اداری میباشد.

یکی دیگر از مزایای انتخاب پارتیشن ام دی اف، ایجاد حریم خصوصی برای پرسنل یا محیط ایجاد شده میباشد. پارتیشن ام دی اف به دو صورت پارتیشن تکجداره و پارتیشن دوجداره تولید میشود . تفاوت این دو مدل در ساختار و کاربرد آن است. قیمت پارتیشن ام دی اف کمتر از سایر انواع پارتیشن ها هست و بودجه کمتری صرف خرید آن میشود. به همین خاطر بیشتر شرکت ها، سازمان های دولتی، دانشگاه ها و مراکز آموزشی برای خرید پارتیشن اداری این مدل را استفاده میکنند زیرا هم مقرون بصرفه هست و هم دارای کاربرد و جنس با کیفیت میباشد.