qqq

مبل اداری (نیم ست اداری)

مبل اداری یا همان نیم ست اداری دارای انواع متنوعی میباشد. شرکت مبلمان اداری راما با توجه به نیاز مشتریان انواع مبلمان اداری بر اساس ظاهر، کاربرد، رنگ و جنس طراحی و تولید میکند. شما میتوانید با توجه به فضا دکوراسیون و چیدمان شرکت بهترین و مناسب ترین انتخاب را انجام دهید.

 

مبل اداری به دو صورت مبل اداری مدرن و مبل اداری کلاسیک طراحی میشود:

 

مبل اداری مدرن

یکی از پرطرفدارترین نیم ست اداری، مبل اداری مدرن میباشد که دارای طراحی ساده و مدرن میباشد. در دنیای امروزه بدلیل اهمیت زیاد به دکوراسیون، افراد بدنبال بروزترین و مدرن ترین محصولات میباشند معمولا جنس مبل اداری مدرن از فلز، چوب و چرم میباشد. این مدل بدلیل سادگی قیمت کمتری نسبت به مبل اداری کلاسیک میباشد.

 

مبل اداری کلاسیک

مبل اداری کلاسیک در صنعت مبلمان یکی از قدیمی ترین سبک ها در طول تاریخ مد و طراحی دکوراسیون میباشد. جنس اغلب این نیم ست اداری از چوب میباشد. اگر فضای دکوراسیون شما کلاسیک است بهترین و مناسبترین انتخاب مبل اداری کلاسیک میباشد. قیمت نیم ست اداری کلاسیک بدلیل سفارشی بودن آن نسبت به مبل اداری مدرن گرانتر میباشد.

 

تفاوت مبل اداری مدرن با مبل اداری کلاسیک

  1. مبل اداری مدرن دارای طراحی ساده تر نسبت به مبل اداری کلاسیک.
  2. نیم ست اداری مدرن دارای تنوع رنگ بیشتر ولی نیم ست اداری کلاسیک رنگ های محدودی دارد.
  3. مبل اداری کلاسیک فضای بیشتری نسبت به مبل اداری مدرن اشغال میکند.
  4. قیمت مبل اداری مدرن معمولا ارزانتر از مبل اداری کلاسیک میباشد.

 

ویژگی های مبل اداری مناسب

مبلمان اداری راما با تولید انواع مبلمان اداری شامل میز اداری، صندلی اداری، پارتیشن اداری، کمد و کتابخانه اداری، کانتر اداری و همچنین مبل اداری که جزو مهم ترین تجهیزات محیط کار میباشد با استفاده از نیروهای متخصص بهترین و با کیفیت ترین محصولات را برای شما مشتریان عزیز طراحی و تولید میکند.

مبل اداری به دلیل اهمیت و استفاده مداوم از آن باید دارای کیفیت و در عین زیبایی استاندارد باشد. شما میتوانید با اندازه گیری فضای کاری خود بر اساس آن مناسب ترین مبل اداری را انتخاب کنید. از مبل اداری معمولا در اتاق انتظار یا لابی برای انتظار ارباب رجوع و در اتاق مدیریت بعنوان پذیرایی از مهمان ها استفاده میکنند.

 

قیمت مبل اداری (نیم ست اداری)

شرکت راما بر اساس نیاز مشتریان انواع مبل یا نیم ست اداری طراحی و تولید میکند. با خرید مبل اداری مناسب در دکوراسیون و چیدمان محیط کار زیبایی خاصی میبخشد و دارای اهمیت میباشد و به همین دلیل برای خرید مبل اداری دنبال نیم ست اداری ارزان قیمت نباشید زیرا مبل اداری مناسب و با کیفیت باعث ایجاد پرستیژ و نشان دهنده هویت شرکت شما میباشد و طبیعتا هرچی کیفیت کار بهتر باشد قیمت مبل یا نیم ست اداری بیشتر است.

 

نکاتی که هنگام خرید مبل اداری مناسب باید توجه کرد:

  1. فضای کاری خود را اندازگیری کنید تا مبل اداری مناسب به ابعاد و اندازه محیط خود را خریداری کنید.
  2. نکته بعدی دکوراسیون و چیدمان فضای خود را درنظر بگیرید از این نظر که دارای سبک کلاسیک یا مدرن میباشد.
  3. هدف از خرید مبل اداری و کاربرد آن برای قرارگیری در آن فضا در نظر بگیرید.
  4. رنگ متناسب با محیط انتخاب شود معمولا از رنگ تیره استفاده میشود زیرا هم دیرتر کثیف میشود هم شیک تر بنظر می آید.
  5. مبل اداری با کیفیت و مرغوب خریداری کنید تا به مرور زمان دچار افت زیاد نشود و نیاز به تعویض یا تعمیر نداشته باشد.
  6. سعی کنید از مبل راحتی و روکش چرم مرغوب خریداری کنید. مبل راحتی برای نشستن افراد راحت تر بود و روکش چرم باعث لاکچری و لوکس بودن میشود.

 

انواع مبل اداری (نیم ست اداری)

مبل اداری در دو سایز مبل تکنفره و مبل دو نفره طراحی و تولید میشود. در ادارات بیشترین کاربرد در مبل تکنفره و دو نفره میباشد به این صورت که نیم ست اداری شامل دو عدد مبل تکنفره و یک عدد مبل دونفره میباشد. برای ست کردن و تجهیز مبل اداری خود میتوانید میز جلو مبلی و میز عسلی مناسب به آن را انتخاب کنید. انواع میز جلو مبلی و میز عسلی در سایت ما موجود میباشد.

نیم ست اداری در اندازه و ابعاد استاندارد تولید میشود. با توجه به نیاز میتوانید ست مبل اداری خود را با توجه به فضای خود انتخاب کنید اگر در این مورد دچار شک هستید با تماس به کارشناسان فروش شرکت مبلمان اداری راما میتوانید سوالات خود را در این خصوص بپیرسین تا همکاران ما بتوانند شما را راهنمایی کنند.

 

جنس مبل اداری

شرکت راما انواع مبل اداری مدرن و کلاسیک با جنس چوب، کلاف، فوم، استیل، چرم و پارچه با بهترین و با کیفیت ترین متریال روز دنیا طراحی و تولید میکند. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز میباشد.