qqq

خرید صندلی کنفرانس

یکی از مهم ترین فضای محیط کار اتاق کنفرانس میباشد هدف از ایجاد چنین فضایی، تبادل اطلاعات و مذاکره جهت امور فعالیت شرکت میباشد. به همین دلیل برای ایجاد چنین فضایی به یکسری تجهیزات مبلمان اداری نیاز است که یکی از مهم ترین آنها صندلی کنفرانس میباشد. صندلی کنفرانس یا همان صندلی جلسه گفته میشود. پرسنل و افراد حاضر در جلسه میتوانند با خرید صندلی کنفرانس راحت ساعتها در کنار یکدیگر بنشینند و به بحث و گفت و گو بپردازند. صندلی کنفرانس باید دارای یکسری ویژگی های منحصر بفرد باشد تا افراد بتوانند از هرگونه فشار و آسیب فیزیکی و روانی بدور باشند تا بتوانند بر روی موضوع کار و جلسه تمرکز کنند. همانطور که گفته شد صندلی کنفرانس از اهمیت زیادی برخوردار است و به هیچ عنوان اهمیت آن کمتر از میز کنفرانس نمیباشد. به همین لیل برای انتخاب صندلی کنفرانس باید به یکسری نکات از جمله: سایز، رنگ، جنس، مدل و راحتی توجه زیادی شود. صندلی کنفرانس مرغوب باعث قدرت در میان رقبا میشود. شما میتوانید با تماس با کارشناسان فروش شرکت راما از نحوه و کاربرد صندلی های متنوع کنفرانسی مطلع شود تا همکاران ما بتوانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند. معمولا جنس صندلی کنفرانس از پلاستیک و فلز است. برخی از آن‌ها ساکن هستند در حالی که نمونه‌های حرفه‌ای‌تر آن‌ها قابل حرکت و به صندلی‌های اداری چرخدار معروف هستند. برخی از صندلی اداری قابلیت تنظیم پشتی دارند و می‌توان آن‌ها را مطابق با قد و ارتفاع میز تنظیم کرد. همچنین برخی از آن‌ها قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و می‌توان قد صندلی را مطابق با زیرپایی یا سطح زمین تنظیم کرد. کفی و پشتی صندلی‌ها از جنس چرم و پارچه هستند و می‌توان رنگ آن را مطابق با دکوراسیون اتاق کار یا میز انتخاب کرد و از یک محیط کار دلپذیر لذت برد. برخی از صندلی‌های اداری برای میزهای مدیریت طراحی شده‌اند؛ این نمونه‌ها دارای پشتی بلندتری هستند و نسبت به صندلی‌های اداری دیگر به فضای بیشتری احتیاج دارند. صندلی‌های اداری برخلاف دیگر صندلی‌ها و مبلمان از چوب ساخته نمی‌شوند و نسبت به مبلمان منزل انعطاف بیشتری دارند و در درازمدت ایجاد خستگی نمی‌کنند. همچنین در قسمت دسته‌ی صندلی‌های اداری پدهای نسبتاً نرمی وجود دارد تا افراد هنگام کار کردن آرنج دستان را بر روی آن‌ها قرار دهند تا در دراز مدت دچار خستگی نشوند. صندلی گیمینگ هم ازجمله صندلی‌های اداری تخصصی و حرفه‌ای است که برای بازی‌های کامپیوتری و ویدئویی طراحی شده است. این صندلی‌ها نیز دارای پشتی خاص هستند و در ارتفاع‌های گوناگون تنظیم می‌شود.

 

ویژگی های مهم صندلی کنفرانس

یکی از ویژگی های صندلی کنفرانس مناسب وزن کم آن میباشد بدلیل استفاده و رفع خستگی افرا ممکن است صندلی جابجا شود به همین دلیل اگر دارای وزن زیادی باشد جابجایی به سختی انجام میگیرد.
کیفیت و متریال استفاده شده در صندلی کنفرانس از جنس مرغوب و باکیفیت تهیه شود زیرا راحتی افراد حاضر در جلسه بسیار مورد اهمیت است. و همچنین بدلیل استفاده مکرر صندلی کنفرانس دارای دوام زیادی باشد.

 

قیمت صندلی کنفرانس

قیمت صندلی کنفرانس مانند سایر صندلی اداری متفاوت میباشد. برای خرید صندلی کنفرانس دنبال صندلی ارزان قیمت نباشید زیرا ارگونومی صندلی بسیار مهم وحائز اهمیت است و در بهبود روند کار بسیار موثر است. شما میتوانید با در نظر گرفتن تمامی موارد مربوط به صندلی اداری بهترین و با کیفیت ترین صندلی کنفرانس را انتخاب کنید. با توجه به اینکه تعداد این صندلی گاها بیش از دوازده عدد است اما شکی در این نیست که بهره گیری از صندلی کنفرانس مرغوب و با کیفیت شما را تا سال ها از دست به جیب کردن برای خرید صندلی کنفرانس جدید در امان نگه می دارد.

 

راهنمایی خرید صندلی کنفرانس

برای خرید صندلی کنفرانس باید به یکسری نکات توجه زیادی داشت. یکی از مواردی که باید به آن توجه شود عرض نشیمن صندلی میباشد که اندازه آن طبق استاندارد و کاربردی برای تمامی اشخاص باشد به طور کلی یعنی نه خیلی بزرگ باشد نه کوچک. یکی دیگر از موارد جنس فوم نشیمنگاه و روکش چرم بکار رفته در صندلی اداری میباشد که با بهترین و باکیفیت ترین متریال در آن بکار برده شده باشد. صندلی کنفرانس به دو صورت چرخدار و ثابت طراحی میشود. و بسته به کاربرد و سلایق مشتریان دارای تنوع بسیار زیادی تولید میشود. صندلی کنفرانس چرخدار دارای قابلیت تنظیم ارتفاع بر اساس قد افراد میباشد. یکی از مواردی که باید قبل از هرچیزی به آن توجه بیشتری شود راحتی صندلی کنفرانس میباشد بدلیل استفاده طولانی مدت در طول ساعات کاری این قضیه را جدی بگیرید و صندلی اداری راحت را انتخاب کنید.
هماهنگ سازی با تجهیزات اتاق کنفرانس مانند میز کنفرانس، میز کنسول، دیوارپوش و کفپوش از لحاظ رنگ و سبک دکوراسیون اتاق کنفرانس انتخاب و خریداری شود.