qqq

خرید صندلی اداری

یکی دیگر از مهم ترین مسائل تجهیزات محیط کار صندلی اداری میباشد که چیدمان و کیفیت آن تاثیر بسیار زیادی روی پرسنل دارد. هر اداره ای با توجه به نوع فعالیت باید تجهیزات مناسب و استاندارد را برای پرسنل خود در نظر بگیرد زیرا کارکنان بیشتر تایم خود را در محیط کار میگذرانند و به همین دلیل کیفیت صندلی اداری و میز اداری از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از مهم ترین تجهیزات اداری صندلی اداری میباشد. صندلی اداری بدلیل استفاده بیش از اندازه و طولانی مدت از آن باید طبق استاندارد و فرم بدن انسان طراحی شده باشد در غیر اینصورت به بدن انسان به خصوص ستون فقرات آسیب بسیار جدی وارد میکند.

 

انواع صندلی اداری

شرکت مبلمان اداری راما با توجه به تمامی استانداردهای روز جهانی صندلی اداری متنوع طراحی و تولید کرده است تا به تمامی نیازهای مشتریان عزیز پاسخ دهد. صندلی اداری در انواع صندلی مدیریتی، صندلی کارمندی، صندلی کنفرانسی و صندلی انتظار و ... در رنگ ها و شکل ظاهری متنوع تولید و طراحی شده است. که با توجه به نوع نیاز مشتریان مورد استفاده قرار میگیرد.

صندلی مدیریتی و کارمندی دارای چرخ و صندلی کنفرانسی و انتظار با پایه های ثابت تولید میشوند. صندلی اداری چرخدار دارای قابلیت تنظیم ارتفاع بر اساس قد افراد میباشد.

جنس صندلی ها معمولا از چرم و پارچه هستند و میتوان رنگ آنها را مطابق با دکوراسیون محیط داخلی شرکت انتخاب گردد.

صندلی مدیریتی برای میزهای بزرگ تر یا همان میز مدیریتی طراحی و تولید شده اند و دارای پشتی بلندتری میباشد.

صندلی های اداری دارای دسته که از جنس پلاستیک و پد نرم جهت قرارگیری آرنج دست روی آن میباشد و باعث جلوگیری از خستگی در طول روز میشود.

 

قیمت صندلی اداری

صندلی های اداری در قیمت های متفاوت تولید میشود شرکت مبلمان اداری راما با در نظر گرفتن تمامی موارد صندلی های متنوع از لحاظ قیمتی طراحی و تولید کرده تا مشتریان بتوانند با توجه به درنظر گرفتن قیمت آن مناسب ترین و باکیفیت ترین صندلی اداری را خریداری نمایند.

 

نکاتی برای خرید صندلی اداری مناسب

بدلیل استفاده طولانی مدت از صندلی اداری در محیط کار به این نکته باید توجه داشته باشین که صندلی اداری خریداری کنید که بر اساس استاندارد و تمامی موارد ارگونومی در آن رعایت شده باشد زیرا بدون در نظر گرفتن این مسئله در طولانی مدت دچار پا درد، کمر درد و مشکلاتی برای ستون فقرات میشود.

 

ویژگی صندلی اداری مناسب

طراحی صندلی اداری

یک صندلی اداری مناسب دارای ظاهر زیبا متناسب با دکوراسیون محیط کار میباشد. و همچنین دارای طراحی مناسب و ارگونومیک در آن در نظر گرفته شده است.

 

قابلیت تنظیم صندلی اداری

صندلی اداری مناسب دارای قابلیت تنظیم دسته، ارتفاع صندلی و زاویه پشتی میباشد. تا بر اساس قد و نحوه قرارگیری افراد تنظیم شود این موارد بدین دلیل مورد اهمیت میباشد که باعث جلوگیری از خستگی و استفاده طولانی مدت افراد از صندلی اداری میباشد.

 

پایه چرخ صندلی اداری

شرکت مبلمان اداری راما با استفاده از چرخ های مناسب و با کیفیت صندلی اداری خود را گارانتی و دارای خدمات پس از فروش در نظر گرفته است. تا مشتریان با خیال راحت میتوانند چندین سال از آن استفاده مفید کنند.

 

جنس صندلی اداری

جنس صندلی اداری بسته به نوع سلیقه و کاربرد مشتری بصورت پارچه و چرم طراحی و تولید میشود. شرکت مبلمان اداری راما با استفاده از بهترین و باکیفیترین چرم و پارچه بهترین محصولات خود را برای شما مشتریان درنظر گرفته است.

 

اهمیت ارگونومی بودن صندلی اداری

صندلی اداری ارگونومی باعث جلوگیری از کمردرد و خستگی پرسنل بعد از استفاده طولانی مدت میشود. تحقیقات نشان داده است کارمندانی که احساس راحتی و از لحاظ جسمانی مشکل خاصی ندارند نسبت به کارمندانی که احساس نارضایتی دارند کارایی و بهره وری بیشتری دارند. بدین ترتیب نتیجه میگیریم یک صندلی، آرامش را برای پرسنل در محیط شرکت به ارمغان می آورد.

 

اطمینان از خرید مطمئن صندلی اداری

مشتریان باید قبل از خرید و اطمینان از خریدشان صندلی را تست کنند. شرکت مبلمان اداری راما با درنظر گرفتن تمامی این مسئله این امکان را برای تمامی مشتریان در نظر گرفته و با تماس با دفتر مرکزی و ارتباط با کارشناسان فروش جهت بازدید صندلی اداری هماهنگی لازم را در این خصوص حاصل نمایند.

 

مواردی که برای تست و امتحان صندلی اداری باید در نظر گرفت:

  1. پشتی صندلی یا همان تکیه گاه قابل تنظیم باشد و متناسب با فرم ستون فقرات تنظیم شود طوری که گودی کمر را پر کند.
  2. ارتفاع صندلی با توجه به قد افراد بدین صورت که پاها صاف روی زمین قرار گیرد تنظیم شود.
  3. دسته صندلی هم تراز با سطح میز برای جلوگیری از درد شانه تنظیم شود.
  4. در حالت نشسته روی صندلی اداری باید سیستم نمایشگر درست مقابل چشم ها قرار گیرد.